Мурињо

  во

  Жозе Мурињо ќе работи како коментатор за „Беин Спорт“, но ќе мора да внимавма што зборува бидејќи будно ќе го следат адвокати на Манчестер Јунајтед. Мурињо ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Привремениот тренер на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер секојдневно ги полни медиумите во Англија поради неговиот фантастичен почеток на клупата на ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Привремениот тренер на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер секојдневно ги полни медиумите во Англија поради неговиот фантастичен почеток на клупата на ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Не помина ни еден месец, откако Жозе Мурињо доби отказ од Манчестер јунајтед, а Португалецот веќе најде нова работа. „Специјалниот“ потпишал договор со ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Откако поранешниот легендарен фудбалер на Манчестер Јунајтед, Пол Инс во јавноста излезе со коментар дека тоа што го прави Оле Гунар Солскјер во Манчестер ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Привремениот тренер на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер секојдневно ги полни медиумите во Англија поради неговиот фантастичен почеток на клупата на ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Откако поранешниот легендарен фудбалер на Манчестер Јунајтед, Пол Инс во јавноста излезе со коментар дека тоа што го прави Оле Гунар Солскјер во Манчестер ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Оле Гунар Солскјер добива безброј пофалби и неизмерна поддршка да стане и перманентен менаџер на Манчестер Јунајтед откако тимот врза шест победи во низа ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Французинот игра во одлична форма, предводејќи го Манчестер јунајтед во пет последователни победи во Премиерлигата, викендов имаше неверојатна асистенција во ...
  сите 71 | | | веќе видена