MTV

  во

  Проѕирните фустани веќе неколку години доминираат на црвениот тепих, но изгледа дека сега добија опасна конкуренција. Нивното место, оваа сезона лесно можат да ...
  сите 9 | | | веќе видена

   Од спонтани абортуси, неверства и инциденти до 3 дечиња, романтика и милионски турнеи... Бијонсе и Џеј Зи се еден од најпознатите парови во светот, сепак ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Рита Ора на доделувањата на МТВ наградите во Лос Анџелес била во центарот на вниманието поради провокативниот стајлинг и бакнежот со колешката. Пејачката Рита ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Сношти, во Њу Јорк се одржа доделувањето на наградите "MTV VMA". Очекувано, црвениот тепих го преплавија бројни познати ликови од светот на шоу бизнисот, кои ...
  сите 17 | | | веќе видена

  На доделувањето на наградите на "MTV VMA", Ариана Гранде и нејзиниот вереник, Пит Дејвидсон, прв пат како пар прошетале на црвен тепих. Новопечените свршеници ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Доделувањето на музичките MTV награди помина во знакот на Мадона, која ја доби таа привилегија да одржи говор во чест на неодамна починатата пејачка Арета ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Рита Ора прошета скоро гола, а нејзините гради беа во прв план. На себе имаше само гаќички и проѕирен фустан, а иако веќе доволно внимание привлече со самата ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Петгодишно момче почина поради загушување откако мајката го оставила во заклучен автомобил додека била на разговор за работа. Олесиа Јелетсикова отишла на ...
  | | веќе видена

  Рита Ора на доделување на MTV награди во Лос Анѓелес била во центар на внимание поради провокативниот стајлинг и бакнување со колешка.Пеачката Рита Ора, кои ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Вечерта која сите ја очекуваа се случи синоќа во Њујорк, кој беше домаќин на манифестацијата по повод доделувањето на видео музичките награди на MTV. Стилски ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Рита Ора на доделувањата на МТВ наградите во Лос Анџелес била во центарот на вниманието поради провокативниот стајлинг и бакнежот со колешката. Пејачката Рита ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Вечерта која сите ја очекуваа се случи синоќа во Њујорк, кој беше домаќин на манифестацијата по повод доделувањето на видео музичките награди на MTV. Стилски ...
  сите 10 | | | веќе видена

  На доделувањето на наградите на "MTV VMA", Ариана Гранде и нејзиниот вереник, Пит Дејвидсон, прв пат како пар прошетале на црвен тепих. Новопечените свршеници ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Синоќа во Њујорк се одржа доделувањето на наградите МТВ ВМА Очекувано на црвениот тепих се појавија бројни познати личности од светскиот шоу бизнис, кои секако ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Сношти, во Њу Јорк се одржа доделувањето на наградите "MTV VMA". Очекувано, црвениот тепих го преплавија бројни познати ликови од светот на шоу бизнисот, кои ...
  сите 14 | | | веќе видена