МТВ

  во

  Дали Министерството за внатрешни работи и Јавното обвинителство ќе покренaт истрага по допрен глас за говор на омраза и повик за насилство против музичарот ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Тоа што синоќа се случи во Белград, каде демонстрантите упаднаа во националната РТ Србија, пред четири години се случи во Република Македонија. И во Македонија ...
  сите 107 | | | веќе видена

  Во вечерашното гостување на Александар Николоски од ВМРО-ДПМНЕ во дебатната емисија „И што сега“ на МРТ, потпретседателот на опозициската партија беше сам во ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Во вечерашното гостување на Александар Николоски од ВМРО-ДПМНЕ во дебатната емисија „И што сега“ на МРТ, потпретседателот на опозициската партија беше сам во ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Во вечерашното гостување на Александар Николоски од ВМРО-ДПМНЕ во дебатната емисија „И што сега“ на МРТ, потпретседателот на опозициската партија беше сам во ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Александар Николоски, потпретседателот на ВМРО ДПМНЕ вечерва гостуваше на МТВ, во емисијата „И што сега“. Меѓу другото, се зборуваше и за изборите што ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Бритни Спирс е речиси две децении на музичката сцена, а во текот на кариерата ја следеа бројни скандали и гласини. Неодамна, таа најави повлекување од јавноста ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Бритни Спирс е речиси две децении на музичката сцена, а во текот на кариерата ја следеа бројни скандали и гласини. Неодамна, таа најави повлекување од јавноста ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Комисијата за политички систем и односи меѓу заедниците на денешната седница во прво читање ги разгледа измените на Законот за државни награди, со кои се ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Надминување на неконзистентноста и детектираните слабости во применувањето на сегашниот Закон за инспекциски надзор и воведување нов концепт преку планирање ...
  сите 4 | | | веќе видена