Монте Карло

  во

  Жозе Мурињо издвои двајца „ѓаволи“ кои можат и мораат да понудат многу повеќе и изрази надеж дека Оле Гунар Солскјер ќе може да им помогне на Пол Погба и ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Како што одминува времето станува појасно дека Барселона покрај Де Јонг ќе добие уште еден супер талент од оваа фантастична генерација на Ајакс. Матијас Де ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Пилотот на Мерцедес, Луис Хамилтон победи на денешната трка од шампионатот во Формула 1 возена за Големата награда на Шпанија. Второто место го освои неговиот ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Клубот кој сега се бори за опстанок во француската лига, некогаш силниот Монако, на Твитер објави дека потпишале договор со Андер Ерера, член на Манчестер ...
  сите 10 | | | веќе видена