Монпелје

  во

  Жозе Мурињо беше почесен гостин во вип ложата на натпреварот меѓу Лил и Монпелје кој се одигра вчера во француската Лига 1, а тоа беше добра прилика за ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Една добра вест за Вардар вечерва. Македонскиот првак благодарение на Монпелје ќе остане на третото место на табелата. Келце не ја искористи предноста на ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Вардар одигра очајно второ полувреме против Веспрем и поради тоа загуби со 29:27, во дербито од Лигата на шампиони. Несфатливо е како „црвено-црните“ успеаа да ...
  сите 110 | | | веќе видена

  Екипата на Вардар оствари супер значајна победа на гостувањето кај Рајн-Некар Левен во Лигата на шампионите, победа во која голема улога имаше летечкото крило ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Екипата на Вардар оствари супер значајна победа на гостувањето кај Рајн-Некар Левен во Лигата на шампионите, победа во која голема улога имаше летечкото крило ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Мајсторски одигран тикет им донесе 957.206 (2x 478.603) денари на двајца другари од Босилово, Струмица. Еден од типувачите го направил тикетот и го уплатил со ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Екипата на Вардар оствари супер значајна победа на гостувањето кај Рајн-Некар Левен во Лигата на шампионите, победа во која голема улога имаше летечкото крило ...
  сите 14 | | | веќе видена