Мојс

  во

  Привремениот тренер на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер секојдневно ги полни медиумите во Англија поради неговиот фантастичен почеток на клупата на ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Привремениот тренер на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер секојдневно ги полни медиумите во Англија поради неговиот фантастичен почеток на клупата на ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Привремениот тренер на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер секојдневно ги полни медиумите во Англија поради неговиот фантастичен почеток на клупата на ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Легендарниот тренер на Манчестер Јунајтед сер Алекс Фергусон за прв пат по мозочниот удар присуствуваше на тренинг на „црвените ѓаволи“, објавија англиските ...
  сите 99 | | | веќе видена

  Оле Гунар Солскјер дебитираше на клупата на Манчестер Јунајтед со победа против својот поранешен клуб Кардиф. Колку што победата сама по себе е успех, толку ...
  сите 118 | | | веќе видена

  Најтрофејниот англиски клуб, екипата на Манчестер Јунајтед, сега е само гигант на хартија. Клубот од „Олд Трафорд“ е удавен во расолница и полека скапува како ...
  сите 13 | | | веќе видена