Мохамед

  во

  Египетскиот фудбалер Мохамед Салах, ни крив ни должен се најде во центарот на вниманието по натпреварот на Ливерпул со ПСЖ. Редсите го постигнаа победничкиот ...
  сите 87 | | | веќе видена

  Ливерпул на драматичен начин ги освои бодовите на дербито во ЛШ против ПСЖ, а стрелец на третиот гол кој донесе триумф беше резервистот Фирмино во судиското ...
  сите 87 | | | веќе видена

  Ливерпул и Пари Сент Жермен, кои денес ќе ги одмерат силите во првото коло од Лигата на шампиони, според многумина ги имаат „најсмртоносните“ напади на ...
  сите 87 | | | веќе видена

  Еден од најдобрите фудбалери на светот Антоан Гризман упати критики на сметка на ФИФА, бидејќи не се најде во потесниот круг во изборот за играч на годината и ...
  сите 36 | | | веќе видена