Митровски

  во

  Дејан Митрoвски-Урко, долгогодишниот шеф на обезбедувањето на избеганиот осуден пратеник и експремиер Никола Груевски и селектор на кикбокс репрезентацијата на ...
  сите 107 | | | веќе видена

  Поранешниот шеф на обезбедувањето на експремиерот Никола Груевски, Дејан Митровски – Урко, ја доби наградата „13 Ноември“ за најдобар тренер од Сојузот на ...
  сите 107 | | | веќе видена

  Согласно критериумите за доделување на наградата „13 Ноември“ што ја доделува Сојузот на спортови на Скопје, денеска беа врачени наградите на најзаслужните ...
  сите 107 | | | веќе видена

  Дејан Митровски Урко кој долги години беше шеф на обезбедувањето на експремиерот Никола Груевски доби награда од град Скопје каде градоначалник е Петре Шилегов ...
  сите 107 | | | веќе видена