Митревски

  во

  Борко Ристовски го мина на клупа цел натпревар против Шпанија и можеше да биде презадоволен од тоа како беше заменет од страна на инспирираниот Никола ...
  | | веќе видена | слични

  Голманот Борко Ристовски го мина на клупа цел натпревар против Шпанија. Неговата замена Никола Митревски имаше брилијантно прво полувреме, но нервозата кај ...
  | | веќе видена | слични

  Најдобар поединец во нашиот состав на вчерашниот натпревар против Шпанија беше голманот Никола Митревски. Дуелот со европскиот првак го заврши со 13 одбрани, а ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Собраниската седница за приоритетно изгласување на Законот за Антокорупциска по жолчните расправии помеѓу власта и опозицијата не беше изгласан вчера, но се ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Maкедонија вчерашниот натпревар против Шпанија го загуби со 11 поени (21:32) разлика, иако во првото полувреме бевме и тоа како достоен противник на европскиот ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Најдобар поединец во нашиот состав на вчерашниот натпревар против Шпанија беше голманот Никола Митревски. Дуелот со европскиот првак го заврши со 13 одбрани, а ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Никола Митревски ја имаше партијата на својата кариера во дресот на македонската ракометна репрезентација, но за жал соиграчите не ја искористија шансата и со ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Најдобар поединец во нашиот состав на вчерашниот натпревар против Шпанија беше голманот Никола Митревски. Дуелот со европскиот првак го заврши со 13 одбрани, а ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Борко Ристовски го мина на клупа цел натпревар против Шпанија и можеше да биде презадоволен од тоа како беше заменет од страна на инспирираниот Никола ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Борко Ристовски го мина на клупа цел натпревар против Шпанија и можеше да биде презадоволен од тоа како беше заменет од страна на инспирираниот Никола ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Maкедонија вчерашниот натпревар против Шпанија го загуби со 11 поени (21:32) разлика, иако во првото полувреме бевме и тоа како достоен противник на европскиот ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Македонската ракометна репрезентација го доживеа вторио тпораз на Светското првенство, откако беше поразена од Шпанија во четвртото коло со 21:32 (12:13). ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Никола Митревски без никаков сомнеж ја имаше партијата на својата кариера во дресот на македонската ракометна репрезентација, но за жал тоа не беше искористено ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Македонската репрезентација фантастично добро се носеше со Шпанија во првото полувреме на мечот во групната фаза, но сепак огромниот пад во вториот дел се ...
  сите 28 | | | веќе видена