Мирор

  во

  Величествената голема бела ајкула Дип Блу беше снимена покрај брегот на Хаваи. Се претпоставува дека тоа е најголемата бела ајкула што некогаш била фатена од ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Британски специјалец бил во шопинг во Најроби кога слушнал дека во тек е напад на терористи на луксузниот хотел. За неколку минути ја извадил неопходната ...
  сите 94 | | | веќе видена

  Медиумите во Англија пренесуваат дека од раководството на Манчестер Јунајтед се подготвени да му понудат, нов, побогат договор на офанзивниот фудбалер на ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Спортски.мк и денес е тука да ви ги пренесува сите случувања на трансфер пазарот – СЛЕДЕТЕ НЕ И БИДЕТЕ ВО ТЕК! – Тука можете да се потсетите што вчера се ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Медиумите на Островот пренесуваат вести кои ќе ги израдуваат навивачите на Манчестер Јунајтед. Веста која ги израдува навивачите на „црвените ѓаволи“ ја ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Медиумите во Англија пренесуваат дека од раководството на Манчестер Јунајтед се подготвени да му понудат, нов, побогат договор на офанзивниот фудбалер на ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Шеесетгодишна жена од Тајван, враќајки се од Кина, дошла на аеродром на тамошниот остров Кинмен, а она што веднаш можело да се забележи е дека чудно се ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Норвешкиот тренер на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјаер од преземањето на тимот триумфираше на сите 6 меча со импресивна гол разлика 17:3. Јунајтед ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Четириесет и четиригодишната, Карин Еглтон од Австралија е мајка на три деца. На пат веќе е и нејзиното четврто дете, а мајката раскажува дека за време на еден ...
  сите 3 | | | веќе видена