Мирор

  во

  Менаџерката на седумкратниот светски шампион во Формула 1, Михаел Шумахер – Сабина Ким им се заблагодари на сите негови фанови за поддршката што му ја даваат ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Откако во 2011 година бил осуден за убиство на жена му, Даглас Стјуарт на полицијата им понудил во замена за Xbox конзола за играње да ја открие локацијата ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Уште пред еден месец новинарите на „Мирор“ најавија дека Арон Рамзи ќе го напушти Арсенал на лето. Меѓутоа сето тоа на играчот никој не му го соопштил се до ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Девојка од Уганда му го отсекла пенисот на своето момче, откако се посомневала дека ја изневерува, пренесуваат локалните медиуми. Љубоморнатата Рехема Кабајана ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Уште пред еден месец „Мирор“ најви дека Арон Ремзи на лето ќе го напушти Арсенал и ќе може да си замине бесплатно. Меѓутоа, тоа на играчот никој не му го ...
  сите 13 | | | веќе видена