Мини

  во

  Зголемениот број на новозаразени од КОВИД-19 започна да ги полни капацитети по болниците, а кадар има се помалку. Здравствените работници се изморени, а дел ...
  сите 481 | | | веќе видена

  Навикнати сме да ја гледаме средена...Водителката Јована Јоксимовиќ е во центар на внимание откако дала отказ во емисијата “Утринска програма“, која со години ...
  сите 5 | | | веќе видена

   Според модниот кодекс, жените треба да се облекуваат прикладно за годините, но овие славни дами умеат успешно да износат мини здолниште и во 40-ите и 50-ите ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Големите соништа се остваруваат со напорна работа, тренинзи и учење од самиот почеток. Картинг шампионот до 10 години, Игор Богатиновски (11) има желба еден ...
  сите 15 | | | веќе видена

  „Воопшто не сум сигурна како станав секс симбол. Не мислев дека сум толку секси. Кога го снимав ,,Сурови страсти”, ја истражував мојата мрачна страна и стекнав ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Љубителите на текила не само што ќе го пијат омилениот пијалок од самиот извор, туку и ќе поминуваат време во буриња. Се работи за хотел де Барикас, што значи ...
  | | веќе видена

  За црната точка на Скопје, некогашната депонија Вардариште, уште во 2014 година по нарачка на Град Скопје е направена Физибилити студија каде е утврдено дека ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Иако Шерон Стоун е во седмата деценија од животот, многумина се уште ја сметаат холивудската актерка за секс-симбол. Во интервјуто за „ Town & Country “, Стоун ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Шерон Стоун отворено зборуваше за предностите и недостатоците што доаѓаат со статусот на сексуални симболи во Холивуд. “Воопшто не сум сигурна како станав секс ...
  сите 9 | | | веќе видена

  На денешната вонредна седница на Претседателството на БиХ во Сараево, Претседателот на Претседателството на Босна и Херцеговина, Шефик Џаферовиќ и членовите на ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Српскиот министер за земјоделство, шумарство и водостопанство, Бранислав Недимовиќ, изјави денеска дека храната и прехранбената индустрија ќе профитираат ...
  сите 35 | | | веќе видена

  На денешната вонредна седница на Претседателството на БиХ во Сараево, Претседателот на Претседателството на Босна и Херцеговина, Шефик Џаферовиќ и членовите на ...
  сите 32 | | | веќе видена

  На денешната вонредна седница на Претседателството на БиХ во Сараево, Претседателот на Претседателството на Босна и Херцеговина, Шефик Џаферовиќ и членовите на ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Српскиот министер за земјоделство, шумарство и водостопанство, Бранислав Недимовиќ, изјави денеска дека храната и прехранбената индустрија ќе профитираат ...
  сите 35 | | | веќе видена

   Некои мајки бираат невести за своите синови дури и во јавните бањи, а стапувањето во брак со одредена личност подразбира стапување во блиска и нераскинлива ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Светската музичка ѕвезда Џенифер Лопез на својот Инстаграм профил постави фотографија на која е во мини розов костим за капење на плажа во Хамптон во близина ...
  сите 60 | | | веќе видена

  ПСЖ беше на чекор да оствари трет голем неуспех на стартот на новата сезона во Лига 1, а воедно го делеа неколку минути да врзе три меча без постигнат гол во ...
  сите 39 | | | веќе видена