Милица

  во

  Милица Анџелковиќ на возраст од 14 години, починала во ОУ ,,Бранко Радичевиќ” во Маракида кај Инџија.Милица, инаку ученичка во седмо одделение паднала во ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Милица Тодоровиќ често добива комплименти за својот изглед, поради тоа што е една од ретките млади српски пејачки која нема силикони, зголемени усни или ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Српската пејачка Милица Тодоровиќ откако претходно призна дека има вишок на килограми, сега најде замерка и на друг дел од своето тело. Станува збор за ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Милица Тодоровиќ, гостувајќи во емисијата "Амиџи шоу" заедно со екипата на филмот "Такси блуз", открила дека за себе во 2019 година посакала да има бебе, а ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Божик за Милица и Милован од Србија има посебно значење бидејќи на овој ден старците слават и 73 години брак. Дочекале внуци и правнуци, а нивната куќа е ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Пеачката Милица Павловиќ доживеа голем успех со својот нов албум "Засекогаш", за многу кусо време.Ги изненадила своите фанови со спотови на сите осум песни, од ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Познатата српска пејачка Милица Тодоровиќ во емисијата „Амиџи шоу" кај Огнен Амиџиќ откри дека доживеала сообраќајна несреќа со Дарко Лазиќ пред околу 8 ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Познатата српска пејачка Милица Тодоровиќ во емисијата „Амиџи Шоу“ кај Огнен Амиџиќ откри дека доживеала сообраќајна несреќа со Дарко Лазиќ пред околу 8 ...
  сите 8 | | | веќе видена