Милевска

  во

  Пратеничката Елизабета Канческа-Милевска им се извини на нејзините соседи, роднини и пријатели за синоќешниот протест пред нејзината куќа во населба Црниче. ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Предмет: Соопштение – Единствена Македонија: Со кое право УБК преку соработници-новинари направи лажна приказна за Бачев!? Ја информираме јавноста дека при ...
  | | веќе видена | слични

  Пратеничката Елизабета Канческа-Милевска им се извини на нејзините соседи, роднини и пријатели за синоќешниот протест пред нејзината куќа во населба Црниче . ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Пратеничката Елизабета Канческа-Милевска им се извини на нејзините соседи, роднини и пријатели за синоќешниот протест пред нејзината куќа во населба Црниче . ...
  сите 10 | | | веќе видена

  „Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување на избори „Македонија-Блокира“, синоќа во рамките на народниот собир во Скопје ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Пратеничката Елизабета Канческа-Милевска им се извини на нејзините соседи, роднини и пријатели за синоќешниот протест пред нејзината куќа во населба Црниче . ...
  сите 10 | | | веќе видена

  „Ја информираме јавноста дека при синоќешното тргнување на народната поворка кон домот Елизабета Канчевска Милевска ниту е давано ниту пак од некој од ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Сакам јавно да им се извинам на моите сограѓани, почитувани комшии, роднини и пријатели за синоќешниот настан кој беше организиран од страна на одредена група ...
  сите 10 | | | веќе видена

  По синоќешните собири на „Македонија бојкотира“ пред домот на поранешната министерка, таа им се обрати на своите соседи, роднини и пријатели, извинувајќи им се ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Сакам јавно да им се извинам на моите сограѓани, почитувани комшии, роднини и пријатели за синоќешниот настан кој беше организиран од страна на одредена група ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Полиција не им дозволи на демонстрантите од движењето „Македонија Бојкотира“ да дојдат пред домот на координаторката на новата пратеничка група во македонското ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Новинарот на ТВ 21, Фуркан Салиу објави видео на кое се гледа како Јанко Бачев му даава пари на еден од демонстрантите на протестот на иницијативата ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Новинарот на ТВ 21, Фуркан Салиу објави видео на кое се гледа како Јанко Бачев дели пари на демонстранти на вечерашниот протест на иницијативата „Македонија ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Новинарот на ТВ 21, Фуркан Салиу објави видео на кое се гледа како Јанко Бачев дели пари на демонстранти на вечерашниот протест на иницијативата „Македонија ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Новинарот на ТВ 21, Фуркан Салиу објави видео на кое се гледа како Јанко Бачев дели пари на демонстранти на вечерашниот протест на иницијативата „Македонија ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Од иницијативата „Македонија бојкотира“ вечерва се упатија кон домот на поранешната министерка за култура, Елизабета Канчевска Милевска, но полицијата не им ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Полицијата вечерва спречи демонстранти од иницијативата „Македонија блокира“ да се приближат до домот на пратеничката и поранешна министерка за култура ...
  сите 19 | | | веќе видена