Милер

  во

  Откако младата сподели видео на својот Фејсбук профил, луѓето биле воодушевени и на неа и кажале дека нејзиниот татко бил права ѕвезда на венчавката и дека и ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Откако младата сподели видео на својот Фејсбук профил, луѓето биле воодушевени и на неа и кажале дека нејзиниот татко бил права ѕвезда на венчавката и дека и ...
  сите 6 | | | веќе видена

   Аријана Гранде не присуствуваше на Еми наградите со оправдување дека ѝ треба време емоционално да се стабилизира по смртта на бившиот дечко, Мак Милер. ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Месут Озил по крајот на Светското првенство во Русија објави дека се пензионира од германската репрезентација поради лошиот однос на раководството и играчите ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Само десет дена по трагичната смрт на нејзиното поранешно момче Мак Милер, Аријана Гранде ги пропушти наградите “Primetime Emmy Awards” на 17 септември. Не ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Холивудскиот актер Николас Кејџ откри дека тој требало да го глуми еден од клучните главни ликови во епската трилогија „Господарот на прстените“, ликот на ...
  сите 8 | | | веќе видена

   Аријана Гранде молчеше речиси 1 недела по трагичната смрт на нејзиното бившо момче Мак Милер, кој неофицијално почина од предозирање. Гранде на Инстаграм ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Смртта на американскиот рапер Мек Милер ја потресе неговата поранешна девојка Аријана Гранде. Пејачката минатата недела му оддала почит, објавувајќи негова ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Смртта на американскиот рапер Мек Милер ја потресе неговата поранешна девојка Аријана Гранде. Пејачката минатата недела му оддала почит, објавувајќи негова ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Дете (10) од Мисури се опоравува откако паднало од куќичка на дрво и тоа точно врз метален ражен за месо. Тенката шипка му поминала низ главата на Хавиер ...
  сите 7 | | | веќе видена