Милер

  во

  Марк Маркез славеше на ГН на Франција, шампионот ја доби битката со вазачите на Дукати и прв мина низ целта пред Андреа Довициозо и Данило Петручи.Нова победа ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Слушајќи го претседателот на САД, Доналд Трамп, тој практично звучи како отпадник во сопствената администрација: осамен службеник подготвен да прифати дека ...
  сите 62 | | | веќе видена

  На фотографијата која се врти на интернет глумицата позира со барот Џејмсон откако излеле палачинки.Таа во тој момент имала околу шест, седум години.Тогаш ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Настапот на Австралија во првата полуфинална вечер на Евровизија привлече големо внимание, а по првите прогнози, русокосата пејачка има големи шанси и да ја ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Австралиската евровизиска претставничка Кејт Милер со својот импресивен настап ги воодушеви сите кои беа присутни во салата во Тел Авив, но и најшироката ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Австралиската претставничка на Евровизија, Кејт Милер-Хајдке (37), чиј настап синоќа беше еден од најинтересните, изјави дека пред недела дена се соочила со ...
  сите 13 | | | веќе видена

  За настапот на австралиската претставничка на „Евровизија“, Кате Милер- Хеидк сите зборуваат. Некои велат дека нејзиниот настап потсетува на Елиза од цртаниот ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Кејт Милер Хајдке, австралиската претставничка на Евровизија на многумина им заличи на Елза од долгометражниот анимиран филм „Ледено кралство“. Таа имаше ...
  сите 13 | | | веќе видена