Милано

  во

  Сите оние кои со големо внимание ги следеа сите случувања пред и после европскиот Супер куп кој се одигра во Скопје минатата година сигурно се сеќаваат на ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Исто како и луѓето, така и големите градови се раѓаат, развиваат и менуваат. И како што во текот на животот сите ние добиваме прекари кои најдобро не' ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Кога прв пат се појавија жолтите чизми, никој не замислуваше дека ќе станат вистинска класика. Но, 45 години подоцна овие чизми кои се одликуваат со издржлив ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Кога прв пат се појавија жолтите чизми, никој не замислуваше дека ќе станат вистинска класика. Но, 45 години подоцна овие чизми кои се одликуваат со издржлив ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Нашиот Горан Пандев и Џенова не се прославија на вчерашното гостување во Милано кај Интер губејќи со убедливи 5-0. Домаќините сосема заслужено го добија овој ...
  сите 3 | | | веќе видена