Милано

  во

  Милица Павловиќ престојува во Милано, од каде објави „жешко“ видео на кое ги заведува Италијанците среде бел ден. Секси пејачката блеска во проѕирниот фустан, ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Холивудскиот актер Џорџ Клуни повика на бојкот на неколку хотели во САД и Европа поврзани со султанот од Брунеи кој најави дека во април ќе стапи на сила ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Тренерот на Интер, Лучијано Спалети, изненади со одлуката да не го стави Мауро Икарди во комбинација за настап на синоќешниот меч против Лацио, па по поразот ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Милица Павловиќ престојува во Милано, од каде објави „врело“ видео на кое ги заведува Италијаните среде бел ден. Секси пејачката блеска во проѕирниот фустан, ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Интер пропушти добра шанса да се зацврсти на третата позиција на табелата, вечерва загуби со 0-1 на домашен терен против Лацио и им овозможи на ...
  сите 79 | | | веќе видена

  „Бјанкочелестите" стигнаа до голема победа, вечерва со 0-1 триумфираа на гостувањето кај Интер и сериозно се приклучуваат во битката за топ четири ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Сампдорија со 1-0 го доби натпреварот со Милан, киксот на Џиџо Донарума во првата минута од мечот се покажа како кобен за гостите. Италија По поразот од Интер ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Џиџо Донарума е трагичарот на Милан на гостувањето кај Сампдорија, голаманот реагираше неспретно и помогна да падне единствениот гол на мечот.По поразот од ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Статусот на аргентинскиот напаѓач никако да се реши, иако тој се врати на тренинзите, со Лаутаро како повреден, очекувањата беа Икарди да почне од првата ...
  сите 14 | | | веќе видена