Милано

  во

  Денес е објавено досега невидено видео од мостот Моранди во Џенова, кој се сруши во август минатата година. Станува збор за снимка од безбедносните камери на ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Со традиционалното авијациско добредојде – воден мост за авионот ербас А 320 на авиокомпанијата „Еуровингс“ и слатки за патниците, ТАВ Македонија го пречека ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Претпладнево на охридскиот аеродром ТАВ Македонија го пречека првиот лет од Штудгарт, со што „Еуровингс“, дел од групацијата Луфтханза и официјално влезе како ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Со традиционалното авијациско добредојде - воден мост за авионот Ербас А 320 на авиокомпанијата Еуровингс и слатки за патниците, ТАВ Македонија го пречека ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Охрид, 1. јули 2019 (ИНПРЕС) – Претпладнево на охридскиот аеродром ТАВ Македонија го пречека првиот лет од Штудгарт, со што „Еуровингс“, дел од групацијата ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Поранешниот легендарен фудбалер и екс спортски директор на Реал Мадрид, Предраг Мијатовиќ утрово пристигна во Милано на состанок со раководството на Милан. ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Поранешниот легендарен фудбалер и екс спортски директор на Реал Мадрид, Предраг Мијатовиќ утрово пристигна во Милано на состанок со раководството на Милан. ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Со традиционалното авијациско добредојде – воден мост за авионот ербас А 320 на авиокомпанијата „Еуровингс“ и слатки за патниците, ТАВ Македонија го пречека ...
  сите 33 | | | веќе видена