Милано

  во

  Екипата на Барселона не успеа да го освои целиот плен на вчерашното гостување кај Интер (1-1), но без разлика на се клубот од „Камп Ноу“ го потврди тикетот за ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Кристијан Виери пред неколку месеци ја прекинал врската со Јазма Кендрик, а таа во последно време зачестила со разголените фотографии на Инстаграм, каде ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Словакот одигра одличен меч синоќа во Милано и беше столбот во одбраната на калчолигашот во дуелот против Каталонците кои заврши со реми, резултат кој му дава ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Милано, 7. ноември 2018 (ИНПРЕС) –Двете големи италијански пресметки од Лигата на шампионите во Италија во вторникот завршија без победник, откако Интер успеа ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Кошаркарскиот клуб Будуќност од Подгорица, покажува интерес за Американецот со македонски пасош, Џордан Тиодор, објави специјализираниот кошаркарски портал ...
  сите 6 | | | веќе видена