Милано

  во

  Калчолигашот се подготвува за овосезонските настапи во Лигата на шампионите, фановите со нетрпение очекуваат химната на тоа елитно европско клупско ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Долго време веќе постои интерес на клубот од „Сан Сиро“ за играчот на Зенит, Леонардо Паредес. Поранешниот спортски директорна „Росонерите“, Андријано Галијани ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Само неколку дена по оторањето, првиот „Старбакс“ во Милано ги освои срцата на граѓаните и туристите што чекаат и по два часа за да купат кафе. Пред „Старбакс“ ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Само неколку дена по оторањето, првиот „Старбакс“ во Милано ги освои срцата на граѓаните и туристите кои чекаат и по два часа за да купат кафе. Пред „Старбакс“ ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Само неколку дена по оторањето, првиот „Старбакс“ во Милано ги освои срцата на граѓаните и туристите кои чекаат и по два часа за да купат кафе. Пред „Старбакс“ ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Диего Симеоне не ја крие својата приврзаност кон поранешниот клуб Интер, но изминативе години не донесе одлука да го напушти Атлетико Мадрид и му остана верен ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Диего Симеоне не ја крие својата приврзаност кон поранешниот клуб Интер, но изминативе години не донесе одлука да го напушти Атлетико Мадрид и му остана верен ...
  сите 37 | | | веќе видена