Миладиновци

  во

  Од денеска средните училишта на Град Скопје ги отвораат вратите за универзитетите за презентација и промоција на нивните студиски програми пред средношколците. ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Во домот на културата „Браќа Миладиновци“ во Струга, денеска најголемата опозициска партија ВМРО-ДПМНЕ одржа Конвенција на која од 9-те кадидати за ...
  сите 229 | | | веќе видена

  Струга, 16. февруари 2019 (ИНПРЕС) – ВМРО-ДПМНЕ, денес на партиската конвенција која ќе се одржи во Домот на културата „Браќа Миладиновци“ во Струга ќе одлучи ...
  сите 229 | | | веќе видена

  На конвенцијата која ќе се одржи утре во Домот на култура „Браќа Миладиновци“ во Струга, ВМРО-ДПМНЕ ќе го избере претседателскиот кандидат. Конвенцијата, но и ...
  сите 229 | | | веќе видена

  На конвенцијата која ќе се одржи утре во Домот на култура „Браќа Миладиновци“ во Струга, ВМРО-ДПМНЕ ќе го избере претседателскиот кандидат. Конвенцијата, но и ...
  сите 229 | | | веќе видена

  Судењето за случајот „Таректорија“ односно постапката за избор на компанија за изградбата на автопатските делници Миладиновци-Штип и Кичево-Охрид, продолжува ...
  сите 74 | | | веќе видена

  Одбраната на поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески и вицепремиер за економски прашања Владимир Пешевски тврди дека разменетите СМС-пораки, ...
  сите 74 | | | веќе видена

  Судењето за случајот „Таректорија“ односно постапката за избор на компанија за изградбата на автопатските делници Миладиновци-Штип и Кичево-Охрид, продолжува ...
  сите 74 | | | веќе видена

  Судењето за случајот „Таректорија“ односно постапката за избор на компанија за изградбата на автопатските делници Миладиновци-Штип и Кичево-Охрид, продолжува ...
  сите 74 | | | веќе видена