Мики

    во

    65-годишниот холивудски актер Мики Рурк, во текот на осумдесеттите и деведесеттите години беше еден од најпосакуваните мажи на планетата. Но, неговите последни ...
    сите 4 | | | веќе видена

    Ребека Јанковска – Ристески со емотивна порака му го честиташе 12. роденден на својот најстар син Маркијан и го нарече суперхерој. Таа на Маркијан, кој ...
    сите 6 | | | веќе видена