Михајловиќ

  во

  По четири дена минати во болница познато е дека легендарниот српски фудбалер и стратег Синиша Михајловиќ боледува од акутна миелоидна леукемија. Станува збор ...
  сите 93 | | | веќе видена

  Легендарниот српски фудбалер Синиша Михајловиќ веќе една недела ја води најважната битка, битката за живот. Михајловиќ пред неколку дена откри дека боледува од ...
  сите 93 | | | веќе видена

  Славниот српски фудбалер, а сега тренер, Синиша Михајловиќ, минатата сабота открил дека боледува од леукемија. Од тој момент до српскиот фудбалски тренер ...
  сите 93 | | | веќе видена

  Синиша Михајловиќ доби огромна поддршка во најважната борба во неговиот живот. Од денот кога српскиот стратег откри дека боледува од леукемија цела Италија е ...
  сите 93 | | | веќе видена

  Црвена ѕвезда ја победи Судува со 2-1 и се пласираше во следното коло од квалификациите за Лигата на шампионите, каде што српскиот првак ќе се сретне со ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Откако популарниот фудбалски експерт Синиша Михајловиќ излезе пред италијанските новинари да ја соопшти веста за тешката болест, леукемија, многумина се ...
  сите 93 | | | веќе видена

  Синиша Михајловиќ веќе ја започна борбата против страшната болест, леукемија, која неодамна му била констатирана. Еден од најдобрите српски фудбалери, а сега ...
  сите 93 | | | веќе видена

  Тренерот на Болоња и легендата на југословенскиот фудбал Синиша Михајловиќ во саботата на прес-конференција соопшти дека боледува од леукемија и дека пред него ...
  сите 93 | | | веќе видена

  Конференцијата која ја одржа Синиша Михајловиќ во саботата погоди многумина, а посебно едно дете од Монца. Михајловиќ во саботата соопшти дека боледува од ...
  сите 93 | | | веќе видена

  Прославениот фудбалер Синиша Михајловиќ во саботата го шокираше спортскиот свет, откако објави дека боледува од прогресивен тип на леукемија. И покрај тешката ...
  сите 93 | | | веќе видена

  Пред неколку дена, Синиша Михајловиќ откри дека боледува од акутна леукемија. Иако се работи за страшна болест, некогашната фудбалска ѕвезда од Србија, ќе ...
  сите 93 | | | веќе видена