Михаел Шумахер

  во

  Доктор од Хрватска сакал да се обиде со современиот метод да го разбуди германскиот возач на Формула 1. Неодамна француските медиуми пренесоа информација ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Една од водечките италијански експерти во медицината, Матилда Леонарди, открива дека третманот со матичните клетки врз легендарниот Формула 1 шампион, Михаел ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Славниот Михаел Шумахер, минатата недела, бил префрлен во болница во Париз на лечење со матични клетки. Германецот тешко ја повредил главата на скијање во ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Славниот Михаел Шумахер, минатата недела, бил префрлен во болница во Париз на лечење со матични клетки. Германецот тешко ја повредил главата на скијање во ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Поминаа повеќе од пет години откако Михаел Шумахер настрада на одморот на француските Алпи. Легендарниот возач на неозначен дел од скијачка патека падна и ја ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Седумкратниот светски шампион на Формула 1, Михаел Шумахер, во понеделникот бил примен во париската болница на “тајно лечење“. Шумахер по шест години излегол ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Михаел Шумахер е во свесна состојба откако во понеделникот беше примен во париска болница на лекување со матични клетки. Седумкратниот шампион во Формула 1 ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Неодамна француските медиуми објавија дека легендарниот возач на формула 1 Михаел Шумахер бил свесен и дека терапијата со матични клетки во Париз има позитивен ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Легендата на германскиот и светскиот спорт Михаел Шумахер овие денови е во Париз каде што се лекува со матични ќелии. Шумахер престојува во болницата во Париз ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Легендата на германскиот и светскиот спорт Михаел Шумахер овие денови е во Париз каде што се лекува со матични ќелии. Шумахер престојува во болницата во Париз ...
  сите 30 | | | веќе видена