Местаља

  во

  Во фудбалската Лига Европа, вечерва беа одиграни првите средби од четвртфиналето. Екипите на Арсенал, Бенфика и Валенсија остварија предност од два, додека ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Реал Мадрид не одигра на потребното ниво на Местаља, „кралевите“ во завршницата очајно се обидуваа да се вратат во игра а во еден момент Марсело срамно се ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Зинедин Зидан го загуби првиот натпревар по враќањето во Реал, вечерва Валенсија со 2-1 ги совлада „кралевите“ на Местаља. Шпанија Реал Мадрид можеби не одигра ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Ефектот Зинедин Зидан и неговото враќање на кормилото на Реал заврши, вечерва Валенсија го надрига Реал на Местаља и го совлада со 2-1.Реал Мадрид можеби не ...
  сите 57 | | | веќе видена