Мериленд

    во

    Портпаролката на руското министерство за надворешни работи, Марија Захарова, на „Фејсбук“ ја коментираше на американскиот советник за национална безбедност, ...
    сите 59 | | | веќе видена

    Ќе биде интересно да се пресмета колку и каква технологија украде САД од целиот свет. Ќе се позанимавам со тоа во моето слободно време. Испратете ми интересни ...
    сите 59 | | | веќе видена

    „Ќе биде интересно да се пресмета колку и каква технологија украде САД од целиот свет. Ќе се позанимавам со тоа во моето слободно време. Испратете ми интересни ...
    сите 59 | | | веќе видена

    Ќе биде интересно да се пресмета колку и каква технологија украде САД од целиот свет. Ќе се позанимавам со тоа во моето слободно време. Испратете ми интересни ...
    сите 59 | | | веќе видена

    „Ќе биде интересно да се пресмета колку и каква технологија украде САД од целиот свет. Ќе се позанимавам со тоа во моето слободно време. Испратете ми интересни ...
    сите 59 | | | веќе видена

    „Ќе биде интересно да се пресмета колку и каква технологија украде САД од целиот свет. Ќе се позанимавам со тоа во моето слободно време. Испратете ми интересни ...
    сите 59 | | | веќе видена

    Двајцата сенатори беа соочени со критики поради нивните ставови за промена на системот за здравствена заштита Прашањето за здравствената заштита беше главна ...
    сите 13 | | | веќе видена

    Претседателот на САД Доналд Трамп продолжи со критиката кон градот Балтимор, сојузната држава Мериленд и конгресменот Елајџа Камингс кој е критички настроен ...
    сите 17 | | | веќе видена

    Екипите на Реал Мадрид и Арсенал одиграа екстра возбудлив натпревар во Мериленд во рамките од Интернационалниот куп кој се одржува во неколку земји ширум ...
    сите 309 | | | веќе видена

    Американскиот претседател Доналд Трамп повторно во неделата ги нападна четирите пратенички на опозициската Демократска партија во Конгресот, повикувајќи ги да ...
    сите 12 | | | веќе видена