Мене

  во

  Лидерот на ДУИ, Али Ахмети во интервју за РТК по повод 11-годишнината од независноста на Косово зборува и за претседателските избори во земјата, истакнувајќи ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Лидерот на ДУИ, Али Ахмети во интервју за РТК по повод 11-годишнината од независноста на Косово зборува и за претседателските избори во земјата, истакнувајќи ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Лидерот на ДУИ, Али Ахмети во интервју за РТК по повод 11-годишнината од независноста на Косово зборува и за претседателските избори во земјата, истакнувајќи ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Лидерот на ДУИ, Али Ахмети во интервју за РТК по повод 11-годишнината од независноста на Косово зборува и за претседателските избори во земјата, истакнувајќи ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Апостолос Ѕиѕикостас, гувернер на грчкиот регион Централна Македонија, во утринската програма на телевизијата Скај категорично порача дека нема да ги промени ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Лидерот на ДУИ, Али Ахмети во интервју за РТК по повод 11-годишнината од независноста на Косово зборува и за претседателските избори во земјата, истакнувајќи ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Лидерот на ДУИ, Али Ахмети во интервју за РТК по повод 11-годишнината од независноста на Косово зборува и за претседателските избори во земјата, истакнувајќи ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Не пропушташе посета, а да не се да се пофали колку го владее македонскиот јазик. Кралот на народната музика Шабан Шаулиќ во Македонија ги помина војничките ...
  сите 91 | | | веќе видена

  Сeдaт успеа да ја најде патничката на која ѝ помогнал да преживее под автобусот кој се преврте кај Ласкарци, објави на неговиот фејсбук профил министерот за ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Сeдaт Казими успеа да ја најде патничката на која ѝ помогнал да преживее под автобусот кој се преврте кај Ласкарци. Само да биде жива Јасмина – била неговата ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Јас ја подадов раката за соработка со албанската опозиција за заеднички кандидат Албанец за претседателските избори, но за жал, двете опозициски партии го ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Во интервју за РТК по повод 11- годишнината од независноста на Косово, претседателот на ДУИ, Али Ахмети зборуваше и за претседателските избори во земјата, ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Лидерот на ДУИ, Али Ахмети во интервју за РТК по повод 11-годишнината од независноста на Косово зборува и за претседателските избори во земјата, истакнувајќи ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Министерот за здравство Венко Филипче на својот „Фејсбук“ објави фотографија од девојката по име Јасмина и Садет, жителот на Ласкарци. Во својата објава ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Алексис Санчез доби огромни критики по крајот на мечот меѓу Манчестер Јунајтед и ПСЖ во Лигата на шампионите, па дури доби опомена и од Оле Гунар Солскјер кој ...
  сите 97 | | | веќе видена