Мексико Сити

  во

  Добивањето возачка дозвола е причина за славење насекаде низ светот, но во некои земји за да се дојде до неа е исклучително тешко и скапо, додека некаде пак не ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Илјадници луѓе протестираа во Мексико Сити против намерата на новоизбраниот претседател Андрес Мануел Лопез Обрадор за да се запре изградбата на новиот градски ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Илјадници луѓе протестираа во Мексико Сити против намерата на новоизбраниот претседател Андрес Мануел Лопез Обрадор за да се запре изградбата на новиот градски ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Несекојдневен момент во авион кој бил приземјен на аеродромот во Мексико Сити снимил чувар, а кој сега стана вирален хит. Франциско Хернандез ја завршувал ...
  | | веќе видена

  Језив момент во авион кој бил приземјен на аеродромот во Мексико Сити снимил чувар, а кој сега стана вирален хит. Франциско Хернандез ја завршувал својата ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Језив момент во авион кој бил приземјен на аеродромот во Мексико Сити снимил чувар, а кој сега стана вирален хит.Франциско Хернандез ја завршувал својата смена ...
  сите 4 | | | веќе видена