Мекларен

  во

  На годинашното британско „Гранд при“, Кристијан Хорнер од Ред Бул откри информации за новиот „валкури“ на „Астон Мартин“. Тој кажа дека „валкури“ ќе се тестира ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Само 106 примероци на најбрзиот Мекларен на сите времиња кои што наскоро ќе бидат произведени ќе добијат специјална, позлатена 18-каратна плочка на британскиот ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Макс Ферстапен стигна до својата петта победа во кариерата на возбудливото Мексиканско ГП со соло трка уште еднаш докажувајќи го својот талент, меѓутоа тоа ќе ...
  сите 35 | | | веќе видена