Ме

  во

  Во една неодамнешна вечер, група од четири девојки талкаа низ едно мирно соседство во источен Париз, вооружени со кофа со лепак, четка за сликање и ранци ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Кучето на популарната пејачка Лепа Брена изгледа не може да ги трпи сите нејзини пријатели. Така негова цел на напад беше фолкерот Драган Којиќ Кеба кој откри ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Сандро Тонали е повеќе од среќен што ќе игра за Милан, тоа е клубот од неговото детство и кога слушнал дека може да потпише за нив, ги одбил сите други понуди. ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Лионел Меси одигра едно полувреме во дуелот против Гимнастик Тарагона во првиот подготвителен меч пред стартот на новата сезона за Барселона. Аргентинецот со ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Дритан Абазовиќ, водачот на движењето УРА, е во центарот на вниманието по парламентарните избори во Црна Гора, не само во домашните и регионалните, туку и во ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Пејачката Мајли Сајрус јавно го прозва директорот на „MTV“ поради сексистичкиот коментар кој го добил од него во текот на овогодишниот настап. Имено, пејачката ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Во една прилика, фолк пејачот Драган Којиќ – Кеба решил да ја посети дома колешката Лепа Брена, која е и негова соседка, а кучето на Брена силно го гризнало. ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Eден од најголемите италијански таленти Сандро Тонали неодамна потпиша за Милан, а денес за првпат зборуваше за медиумите како играч на „росонерите“. Тонали ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Јасмин Шарлот (32) е наставничка од Швајцарија која веќе 13 години наназад, носи исклучиво розови алишта, чевли и се шминка со розова боја. Покрај својот начин ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Пари Сен-Жермен, Нејмар изјави дека тој бил цел на расистичка напад од страна на играч на Олимпик Марсеј за време на поразот на францускиот ...
  сите 112 | | | веќе видена

  Млада танчарка скокнала од балкон на осмиот кат во очаен обид да избега од своето насилно момче.Џорџија Бродрик го повикала својот татко од нејзиниот стан во ...
  сите 8 | | | веќе видена