Ме

  во

  Луис Суарез имаше емотивна разделба со Барселона, напаѓачот се расплаче веднаш штом го зеде микрофонот и со солзи во очите се заблагодари за довербата укажана ...
  сите 153 | | | веќе видена

  Поранешната пратеничка на ВМРО-ДПМНЕ, Даниел Рангелова се спаси од обвинението за предметот за наводното насилство во општина Центар во кој повеќе функционери ...
  сите 108 | | | веќе видена

  Денес најмоќниот живот во државата, премиерот на Република Македонија, Зоран Заев ме тужи за клевета, изјави потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Повторно сме сведоци на еден апсурд, а тоа е дека ја малтретираме јавноста и вас и Судот и себе со апсурдни работи кои што ги смислува власта. Имено денес ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Селекторот на Аргентина, Лионел Скалони, за претстојниот циклус квалификации за СП 2022 не го повика Анхел ди Марија. Образложението за тоа е дека следува ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Имено денес најмоќниот живот во државата, премиерот на Република Македонија, Зоран Заев ме тужи за клевета. Ова е работа која што не е видена во демократскиот ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Најмоќниот човек во Македонија ме тужи за клевета. Ова не можете нигде да го видите во демократскиот свет, рече потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Повторно сме сведоци на еден апсурд, а тоа е дека ја малтретираме јавноста и вас и Судот и себе со апсурдни работи кои што ги смислува власта. Имено денес ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Вдовица на легендарниот Коби Брајант, Ванеса, негира дека ја избркала својата мајка од куќата во која живеела оставајќи ја без целосна финансиска поддршка. ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Денес најмоќниот живот во државата, премиерот на Република Македонија, Зоран Заев ме тужи за клевета, рече во четвртокот за новинарите потпретседателот на ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Мајката на Ванеса Брајант, Софија Лејн, во неодамнешното интервју го шокираше светот, тврдејќи дека нејзиниот однос со ќерката не само што драстично се ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Од мали нозе е посветен на модниот дизајн, подоцна се специјализираше по висока мода, дипломираше на универзитетот ЕСМОД во Париз, во 1995 година, како ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Повторно сме сведоци на еден апсурд, а тоа е дека ја малтретираме јавноста и вас и Судот и себе со апсурдни работи кои што ги смислува власта. Имено денес ...
  сите 59 | | | веќе видена