Маврово

  во

  Три јутени вреќи со околу 30 килограми марихуана се пронајдени и одземени вчера во патничко моторно возило „Цитроен“, со скопски регистарски ознаки на ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Вчера околу 20,00 часот, на регионалниот пат Дебар – Маврово, во близина на Мелнички мост, сопрено е патничко моторно возило „Цитроен“, со скопски регистарски ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Во автомобил управуван од 63-годишен арачиновец, на регионалниот пат Дебар-Маврово, во вечерните часови на 7 февруари, полицијата пронашла околу 30 килограми ...
  сите 81 | | | веќе видена

  Во автомобил управуван од 63-годишен арачиновец, на регионалниот пат Дебар – Маврово, во вечерните часови на 7 февруари полицијата пронашла околу 30 килограми ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Вчера околу 20,00 часот, на регионалниот пат Дебар – Маврово, во близина на Мелнички мост, сопрено е патничко моторно возило „Цитроен“, со скопски регистарски ...
  сите 88 | | | веќе видена

  Вчеравечер околу 20,00 часот, на регионалниот пат Дебар – Маврово, во близина на Мелнички мост, во автомобил „Цитроен“, со скопски регистарски ознаки управуван ...
  сите 90 | | | веќе видена

  МВР соопшти дека синоќа (07.02.2019 година) околу 20,00 часот, на регионалниот пат Дебар – Маврово, во близина на Мелнички мост, сопрено е патничко моторно ...
  сите 92 | | | веќе видена

  Владата, по денешната средба на премиерот Зоран Заев со Координативното тело на граѓански здруженија за животна средина соопшти дека здруженијата ја поздравиле ...
  сите 4 | | | веќе видена