Маврово

  во

  Репортажа на Горан Паук, новинар од Шибеник: Интересно е дека во Скопје, Охрид, Маврово, Галичник, Јанче, никој не сака отворено да зборува за референдумот. Ни ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Општинска организација на Црвениот крст во Гостивар започна со низа крводарителни акции низ средните училишта на подрачјето на општините Гостивар, Врапчиште и ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози.Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните ...
  сите 50 | | | веќе видена

  – Васко Ефтов и Љупче Златев залетани да ме оцрнат, ја згрешија викендицата во Маврово па цело време малтретираат човек кој нема врска со политика. Мојата ...
  | | веќе видена | слични

  Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен, а на граничните ...
  сите 15 | | | веќе видена