Маврово

  во

  Градежни активности на државен пат А1 – наплатна станица Романовце, со цел поставување на патна опрема на наплатни станици за подобрување на безбедноста во ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Градежни активности на државен пат А1 – наплатна станица Романовце, со цел поставување на патна опрема на наплатни станици за подобрување на безбедноста во ...
  сите 21 | | | веќе видена

   Времениот режим се спроведува согласно Одобрението издадено од Министерството за транспорт и врски. Исто така на наплатната станица Петровец, во правец Скопје ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Времето денеска ќе биде претежно облачно со повремени врнежи од дожд, пообилни во северните делови. На планините на северозапад ќе врне снег. Ќе дува слаб до ...
  сите 213 | | | веќе видена

  Времето денеска ќе биде претежно облачно со повремени врнежи од дожд, пообилни во северните делови. На планините на северозапад ќе врне снег. Ќе дува слаб до ...
  сите 213 | | | веќе видена

  Градежни активности на државен пат А1 – наплатна станица Романовце, со цел поставување на патна опрема на наплатни станици за подобрување на безбедноста во ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Градежни активности на државен пат А1 – наплатна станица Романовце, со цел поставување на патна опрема на наплатни станици за подобрување на безбедноста во ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Градежни активности на државен пат А1 – наплатна станица Романовце, со цел поставување на патна опрема на наплатни станици за подобрување на безбедноста во ...
  сите 21 | | | веќе видена

  На повеќе атрактивни локации низ Охрид се снимаа кадри за промотивниот спот за историскиот прв пласман на македонската фудбалска репрезентација на Европското ...
  сите 8 | | | веќе видена

  На повеќе атрактивни локации низ Охрид се снимаа кадри за промотивниот спот за историскиот прв пласман на македонската фудбалска репрезентација на Европското ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Денес во Охрид, започна снимањето на кадрите предвидени за промотивниот спот по повод историскиот пласман на македонската фудбалска репрезентација на ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Претпладне времето во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена облачност, околу пладне и попладне облачноста ќе се зголеми. Доцна попладне и кон крајот на ...
  сите 213 | | | веќе видена

  Еден од повредените во тешката сообраќајна несреќа која завчера се случи кај Маврово им подлегнал на повредите, јавуваат дел од медиумите. Станува збор за ...
  сите 108 | | | веќе видена

  Едно од повредените лица во страшната сообраќајка кај Маврово им подлегна на повредите. Денеска почина 34- годишниот Г.Т., додека други две лица се борат за ...
  сите 108 | | | веќе видена

  Едно од повредените лица во страшната сообраќајка кај Маврово им подлегна на повредите. Денеска почина 34- годишниот Г.Т., додека други две лица се борат за ...
  сите 108 | | | веќе видена

  Еден од повредените во тешката сообраќајна несреќа која завчера се случи кај Маврово им подлегнал на повредите, јавуваат дел од медиумите. Станува збор за ...
  сите 108 | | | веќе видена