Масимо

  во

  Претседателот на Собранието на Република Македонија, Талат Џафери денеска во Будва се обрати на 16. Конференција на претседатели на парламенти на ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Претседателот на Собранието на Република Северна Македонија, Талат Џафери денеска во Будва се обрати на 16. Конференција на претседатели на парламенти на ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Утре се игра големото миланско дерби меѓу Милан и Интер, а пред истото се огласи поранешниот прв човек на „нероаѕурите“ Масимо Морати кој го искажа својот став ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Утре се игра големото миланско дерби меѓу Милан и Интер, а пред истото се огласи поранешниот прв човек на „нероаѕурите“ Масимо Морати кој го искажа својот став ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Утре се игра големото миланско дерби меѓу Милан и Интер, а пред истото се огласи поранешниот прв човек на „нероаѕурите“ Масимо Морати кој го искажа својот став ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Дигиталните комуникациски иновации ни овозможија силен напредок и мораме да ги следиме најновите трендови, оти, како што вели македонскиот менаџер на хотел во ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Вооружени агенти вчера ги апсеа директно во нивните домови холивудските ѕвезди Фелисити Хофман и Лори Лафлин, кои се обвинети за давање мито и фалсификување ...
  сите 7 | | | веќе видена

  До заби вооружени агенти вчера упаднаа во домовите на холивудските ѕвезди поради обид преку мито и фалсификувани документи да си ги запишат децата на престижни ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Преводникот на Милан, Џенаро Гатузо се спаси од суспензија и ќе може да го води својот тим на големо дерби против Интер кое на програмата наредниов викенд. ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Лујџи Гелпа, новинар на „Ил џорнале“ вели дека Пеп Гвардиола има вербален договор со Јувентус за следните четири години, ова му го потврдил извор кој претходно ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Пеп Гвардиола има вербален договор со Јувентус за следните четири години, ова вечерва го обелодени новинар на „Ил џорнале", кој вели дека веста му ја соопштил ...
  сите 57 | | | веќе видена