Масимо Морати

  во

  Медиумите од Италија пренесуваат дека Жозе Мурињо му ги понудил своите услуги на Интер, но „нероаѕурите“ го одбиле бидејќи преферираат Антонио Конте да седне ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо откри пред „Беин Спортс“ дека ќе се врати во тренерската професија во текот на летото. Тој рече дека има идеја за тоа во кој клуб сака да работи, и ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо откри пред „Беин Спортс“ дека ќе се врати во тренерската професија во текот на летото. Тој рече дека има идеја за тоа во кој клуб сака да работи, и ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо откри пред „Беин Спортс“ дека ќе се врати во тренерската професија во текот на летото. Тој рече дека има идеја за тоа во кој клуб сака да работи, и ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо откри пред „Беин Спортс“ дека ќе се врати во тренерската професија во текот на летото. Тој рече дека има идеја за тоа во кој клуб сака да работи и ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо откри пред „Беин Спортс“ дека ќе се врати во тренерската професија во текот на летото. Тој рече дека има идеја за тоа во кој клуб сака да работи, и ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо откри пред „Беин Спортс“ дека ќе се врати во тренерската професија во текот на летото. Тој рече дека има идеја за тоа во кој клуб сака да работи, и ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо откри пред „Беин Спортс“ дека ќе се врати во тренерската професија во текот на летото. Тој рече дека има идеја за тоа во кој клуб сака да работи, и ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо откри пред „Беин Спортс“ дека ќе се врати во тренерската професија во текот на летото. Тој рече дека има идеја за тоа во кој клуб сака да работи, и ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо откри пред „Беин Спортс“ дека ќе се врати во тренерската професија во текот на летото. Тој рече дека има идеја за тоа во кој клуб сака да работи, и ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо откри пред „Беин Спортс“ дека ќе се врати во тренерската професија во текот на летото. Тој рече дека има идеја за тоа во кој клуб сака да работи, и ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Утре се игра големото миланско дерби меѓу Милан и Интер, а пред истото се огласи поранешниот прв човек на „нероаѕурите“ Масимо Морати кој го искажа својот став ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Утре се игра големото миланско дерби меѓу Милан и Интер, а пред истото се огласи поранешниот прв човек на „нероаѕурите“ Масимо Морати кој го искажа својот став ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Утре се игра големото миланско дерби меѓу Милан и Интер, а пред истото се огласи поранешниот прв човек на „нероаѕурите“ Масимо Морати кој го искажа својот став ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Maуро Икарди се уште не го продолжил договорот со „Нероаѕурите“, а после oна што се случуваше во последно време никој не верува дека тоа ќе се случи.. Икарди ...
  сите 118 | | | веќе видена

  Мауро Икарди и Ванда Нара не беше воопшто пријателски пречекани на „Џузепе Меаца“ во текот на вчерашниот ден, сето тоа како последица за случувањата изминатава ...
  сите 121 | | | веќе видена

  Поранешниот претседател на клубот испрати критики кон раководството поради најновите случувања. Многу прашина во Италија се крена поради одземањето на ...
  сите 150 | | | веќе видена