Масимо

  во

  Според италијанските медиуми, Масимо Алегри е многу блиску до клупата на Манчестер јунајтед, а со себе би можел да ги земе и Емре Џан и Марио Манџукиќ. Англија ...
  сите 89 | | | веќе видена

  Роналдо Луис Назарио Де Лима или попознат само како Роналдо засекогаш ќе остане запеметен меѓу љубителите на фудбалот како еден од најдобрите напаѓачи на сите ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Роналдо Луис Назарио Де Лима или попознат само како Роналдо засекогаш ќе остане запеметен меѓу љубителите на фудбалот како еден од најдобрите напаѓачи на сите ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Во рамките на својата работна посета на Рим, утрово потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски оствари работна средба со сенаторот Масимо Кандура и ...
  сите 86 | | | веќе видена

  Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски е во Рим оствари работна средба со Сенаторот Масимо Кандура и Сенаторот Емануел Пелегрини.Сенаторот Емануел ...
  сите 86 | | | веќе видена

  Во рамките на својата работна посета на Рим, утрово Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски оствари работна средба со Сенаторот Масимо Кандура и ...
  сите 84 | | | веќе видена

  Во рамките на својата работна посета на Рим, утрово Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски оствари работна средба со Сенаторот Масимо Кандура и ...
  сите 288 | | | веќе видена

  Во рамките на својата работна посета на Рим, утрово Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски оствари работна средба со Сенаторот Масимо Кандура и ...
  сите 103 | | | веќе видена

  Во рамките на својата работна посета на Рим, утрово Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски оствари работна средба со Сенаторот Масимо Кандура и ...
  сите 103 | | | веќе видена

  Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски од денес 10 Октомври до сабота 12 Октомври престојува во работна посета на Рим и Ватикан. Николоски ќе ...
  сите 88 | | | веќе видена