Мартин

  во

  ВМРО-ДПМНЕ е цел на политички прогон од страна на властa која лажно се преставува за проевропска, а применува најтоталитарни методи. Зоран Заев и СДСМ вчера се ...
  сите 160 | | | веќе видена

  На годинашното британско „Гранд при“, Кристијан Хорнер од Ред Бул откри информации за новиот „валкури“ на „Астон Мартин“. Тој кажа дека „валкури“ ќе се тестира ...
  сите 2 | | | веќе видена

  ВМРО-ДПМНЕ е цел на политички прогон од страна на власт која лажно се преставува за проевропска, а применува најтоталитарни методи, велат од ВМРО-ДПМНЕ. „Зоран ...
  сите 160 | | | веќе видена

  Зоран Заев и СДСМ вчера се обидоа да ја убијат демократијата и слободната мисла. Власта покажа полициска бруталност и насилие од страв за сопствените грешки и ...
  сите 160 | | | веќе видена

  ВМРО-ДПМНЕ уште еднаш со соопштение потенцираше за полициската бруталност синоќа, и дека Власта треба да се занимава со нерасчистени убиства, а не со ...
  сите 160 | | | веќе видена

  ВМРО-ДПМНЕ е цел на политички прогон од страна на власт која лажно се претставува за проевропска, а применува најтоталитарни методи, се вели во денешното ...
  сите 160 | | | веќе видена

  „ВМРО-ДПМНЕ е цел на политички прогон од страна на власт која лажно се преставува за проевропска, а применува најтоталитарни методи.Зоран Заев и СДСМ вчера се ...
  сите 160 | | | веќе видена

  ВМРО-ДПМНЕ е цел на политички прогон од страна на власт која лажно се преставува за проевропска, а применува најтоталитарни методи. Зоран Заев и СДСМ вчера се ...
  сите 160 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоско вечерва преку својот Фејсбук профил ја обвини власта дека прави политичка хајка против ВМРО-ДПМНЕ. -Помина една ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Доцна вечерва со став за случувањата околу акцијата на МВР во домот на Груевски и пред партиското седиште на ВМРО-ДПМНЕ излезе и Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, ...
  сите 41 | | | веќе видена

  По потрагата од страна на МВР по екс премиерот Никола Груевски на својот фејсбук профил се огласи и лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицковски. Тој во својот ...
  | | веќе видена | слични

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, преку Фејсбук ја коментираше потерата по екс-премиерот Никола Груевски. Неговата објава ви ја пренесуваме во ...
  сите 41 | | | веќе видена

  идерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на Фејсбук напиша дека власта прави евтин театар и дека ова не е само напад врз ВМРО-ДПМНЕ, врз слободата, врз главната ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Доцна вечерва со став за случувањата околу акцијата на МВР во домот на Груевски и пред партиското седиште на ВМРО-ДПМНЕ излезе и Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ се огласи на социјалните мрежи вечерва.Неговиот статус ви го пренесуваме во целост:Помина една година од убиството во Аеродром на младиот ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Господа од власта кого залажувате и пред кого правите евтин театар сега кога на чиста правдина го посочувате прстот во ВМРО-ДПМНЕ дека наводно крие некого, ...
  сите 41 | | | веќе видена