Мартин

  во

  Владата на Венецуела денеска соопшти дека го протерува германскиот амбасадор Даниел Мартин Кријнер поради мешање во внатрешните работи. „Венецуела смета дека е ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Владата на Венецуела денеска соопшти дека го протерува германскиот амбасадор Даниел Мартин Кријнер поради мешање во внатрешните работи. – Венецуела смета дека ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Њујорк Пост – Њујорк Лара Логан, поранешен дописник на „60 минути“, минатата недела предизвика раздвиженост кога, на подкаст насловен „Мајк Дроп“ рече дека ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Лара Логан, поранешен дописник на „60 минути“, минатата недела предизвика раздвиженост кога, на подкаст насловен „Мајк Дроп“ рече дека премногу луѓе во ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Лара Логан, поранешен дописник на „60 минути“, минатата недела предизвика раздвиженост кога, на подкаст насловен „Мајк Дроп“ рече дека премногу луѓе во ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Татран е одлична екипа и знаеме дека нема да биде лесно ако сите не го дадат најдоброто од себе. Очекувам подобра, поборбена и поквалитетна игра отколку во ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Лара Логан, поранешен дописник на „60 минути“, минатата недела предизвика раздвиженост кога, на подкаст насловен „Мајк Дроп“ рече дека премногу луѓе во ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Лара Логан, поранешен дописник на „60 минути“, минатата недела предизвика раздвиженост кога, на подкаст насловен „Мајк Дроп“ рече дека премногу луѓе во ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Осмата и последна сезона на „Играта на троновите“ изгледа дека е епски спринт до крајот на огромната приказна на Џорџ Р.Р. Мартин за кралевите, кралиците и ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Голманите на Вардар и Металург, Калифа Гедбан и Никола Даниловски се најдоа во изборот на најдобрите одбрани на месецот во СЕХА лигата, но тоа не е се од ...
  сите 46 | | | веќе видена