Мартин

  во

  Во незапаметениот пожар според медиумите веќе настрадале домови на многу познати личности, меѓу другите на мартин Шин, Ким Кардашијан, Кејтлин Џенер и други. ...
  сите 64 | | | веќе видена

  По само едно коло, екипата на Струга Трим Лум повторно се врати на врвот од првенствената табела во Втората лига – Запад откако во 13. коло триумфираше против ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Министрите за надворешни работи на ЕУ денеска во Брисел имаат средба на која ќе разговараат за владеењето на правото во земјите членки, буџетот на ЕУ и за ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Министрите за надворешни работи на ЕУ денеска во Брисел имаат средба на која ќе разговараат за владеењето на правото во земјите членки, буџетот на ЕУ и за ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Министрите за надворешни работи на ЕУ денеска во Брисел имаат средба на која ќе разговараат за владеењето на правото во земјите членки, буџетот на ЕУ и за ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Министрите за надворешни работи на ЕУ денеска во Брисел имаат средба на која ќе разговараат за владеењето на правото во земјите членки, буџетот на ЕУ и за ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Мартин Демикелис ја заврши својата играчка кариера како член на Малага, но сепак фудбалските фанови најмногу ќе го паметат по своите настапи кои ги имаше за ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Најмалку 25 лица загинаа во стравичните пожари во американската сојузна држава Калифорнија. Повеќе од 250 илјади луѓе добиле наредба за евакуација од своите ...
  сите 163 | | | веќе видена

  Сол Бамба беше херој на Кардиф во денешната победа над Брајтон (2:1), постигнувајќи гол во последните моменти од средбата. Дефанзивецот реализираше во 90. ...
  сите 5 | | | веќе видена