Мартин Нешковски

  во

  Обвинетиот Александар Василевски Нинџа денеска одговараше во вкрстеното испрашување и на прашања од обвинетиот Богдан Илиевски, или Бетмен Велит. Во одговорите ...
  | | веќе видена | слични

  Скопје, 14 ноември 2018 (МИА) – Поранешната министерка за внатрешни работи Гордана Јанкулоска коментирајќи го бегството на поранешниот премиер Никола Груевски ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Поранешната министерка за внатрешни работи, Гордана Јанкуловска на која и се суди, во отвореното студио на 1ТВ. се осврна на случајот за убиството на Мартин ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Поранешната министерка за внатрешни работи Гордана Јанкулоска коментирајќи го бегството на поранешниот премиер Никола Груевски рече дека тоа не може да биде ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Поранешната министерка за внатрешни работи Гордана Јанкулоска коментирајќи го бегството на поранешниот премиер Никола Груевски рече дека тоа не може да биде ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Поранешната министерка за внатрешни работи Гордана Јанкулоска коментирајќи го бегството на поранешниот премиер Никола Груевски рече дека тоа не може да биде ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Убиен 28 годишниот фудбалер, Мартин Јанушев – оваа вест ја потресе јавноста на 3 ноември 2017 година. Денеска, една година подоцна, нема никаква разврска на ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Членови на СДСМ незадоволни од двојните аршини и селективната правда на владата која ја предводи нивната партија бараат транспарентност за сите случаи на ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Граѓански активисти на социјалните мрежи обвинуваат дека во Драчево минатата недела се случил инцидент во кој со ножеви биле нападнати две лица, напаѓачот е ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Граѓански активисти на социјалните мрежи обвинуваат дека во Драчево минатата недела се случил инцидент во кој со ножеви биле нападнати две лица, напаѓачот е ...
  сите 92 | | | веќе видена

  Пишува Трајче Бјадов КУЧИЊА НА ПРОПАГАНДАТА Кога Заев зборува со сигурност и убеденост, обично се покажува дека излегува по негово, а тоа обично значи дека има ...
  сите 2 | | | веќе видена