Маркус

  во

  Турција со пораз од Шведска (0:1) испадна од Лигата на нации, но планира да се жали на тоа. Имено, Турција пред своите навивачи изгуби со погодокот на Андреас ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Напаѓачот на шведската репрезентација, Маркус Берг го шокираше фудбалскиот свет со своето скандалозно откритие. Имено, Берг откри дека добил ветување од страна ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Напаѓачот на шведската репрезентација, Маркус Берг го шокираше фудбалскиот свет со своето скандалозно откритие. Имено, Берг откри дека добил ветување од страна ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Англија успеа да направи чудесен пресврт во последните минути од натпреварот со Хрватска и на тој начин им се одмазди на „коцкестите“ за претрпениот пораз во ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Кошаркарите на Оклахома Тандер ја забележаа седмата победа во низа, втора откако се повреди Расел Вестбрук. Тандер стартуваа со четири порази, но поради ...
  сите 101 | | | веќе видена

  Кошаркарите на Оклахома Тандер ја забележаа седмата победа во низа, втора откако се повреди Расел Вестбрук. Тандер стартуваа со четири порази, но поради ...
  сите 101 | | | веќе видена

  Кошаркарите на Оклахома Тандер ја забележаа седмата победа во низа, втора откако се повреди Расел Вестбрук. Тандер стартуваа со четири порази, но поради ...
  сите 111 | | | веќе видена

  Кошаркарите на Оклахома Тандер ја забележаа седмата победа во низа, втора откако се повреди Расел Вестбрук. Тандер стартуваа со четири порази, но поради ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Голден стејт го претрпе првиот пораз сезонава на домашен терен, Милвоки бакс со 134:111 забележа голема победа во Оукленд. „Воините“ одиграа далеку под своето ...
  сите 111 | | | веќе видена