Марк Вебер

    во

    Претпремиерните промоции на новиот модел на Porsche 911, кога неговата промоција се брои речиси во часови, не запираат. Овој пат, автомобилскиот гигант својот ...
    сите 12 | | | веќе видена

    Додека ги брои часовите до премиерата на сосема новото порше 911, германската компанија продолжува да го промовира автомобилот, овој пат со поранешниот возач ...
    сите 17 | | | веќе видена