Марио Балотели

  во

  Роберто Манчини беше човекот кој одлучи да го врати Марио Балотели во италијанската фудбалска репрезентација, но актуелниот селектор на „аѕурите“ брзо се ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Роберто Манчини беше човекот кој одлучи да го врати Марио Балотели во италијанската фудбалска репрезентација, но актуелниот селектор на „аѕурите“ брзо се ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Марио Балотели очигледно направи вистински потег кога оваа зима направи трансфер во редовите на Марсеј. Балотели долго се обидуваше да замине од Ница на крајот ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Италијанскиот напаѓач, Марио Балотели во јануарскиот трансфер период ја напушти Ница и кариерата ја продолжи во дресот на Марсеј. Балотели играше одлично во ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Контроверзниот напаѓач, Марио Балотели повторно се најде во центарот на вниманието откако успеа да го испровоцира стариот ривал, Манчестер Јунајтед на ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Контроверзниот напаѓач, Марио Балотели повторно се најде во центарот на вниманието откако успеа да го испровоцира стариот ривал, Манчестер Јунајтед на ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Италијанскиот селектор Роберто Манчини инсистира дека Марио Балотели останува во неговите планови за „аѕурите“, но инсистира дека новиот напаѓач на Марсеј ...
  сите 4 | | | веќе видена