Маргарита

  во

  Викендов во рамките на програмата на „Кафе кино“ во Сули ан ќе се прикажуваат филмовите „Сонот на Катрина“ и „Двојна неволја-магичното огледало“. ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Лидерите или се на одмор, или се подготвуваат за сведочење во судот во Хаг, но во јавноста не стивнува интересот за тоа кој ќе ја формира новата Влада. Ќе ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Поранешната судијка во Европскиот суд за човекови права во Стразбур, Маргарита Цаца Николовска, во изјава за ТВ 24 коментирајќи ја поканата на Али Ахмети од ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Поранешната судијка во Европскиот суд за човекови права во Стразбур, Маргарита Цаца Николовска, во изјава за ТВ 24 вести вели дека меѓународните обвинителства ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Поранешната судијка во Европскиот суд за човекови права во Стразбур, Маргарита Цаца Николовска, во изјава за ТВ 24 вести вели дека меѓународните обвинителства ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Денес, таа е една од највисоко платените актерки на денешницата, а кој знае дали би имала толку многу на својата сметка ако продолжеше по патот што го ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Босилекот е составен дел од медитеранската кујна и исклучително здрав зачин што можете да го додадете во својата чинија или дури и да направите нешто само со ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Текилата има неверојатна моќ, но секако, тоа не значи дека треба да пиете текила и омиленот коктел Маргарита секој ден! Текила за коса Текилата има одличен ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Измени на Законот околу одземање на деловната способност на децата со посебни потреби, зголемување на додатоците, тргнување на границата од 26 години за овие ...
  | | веќе видена | слични