Ману Џинобили

    во

    Составот на Хјустон Рокетс оствари победа над Денвер Нагетс од 112-85 во дербито на вечерта во НБА лигата. Клубот од Текас одигра одличен меч, му ги препушти ...
    сите 12 | | | веќе видена