Манчестер

  во

  Челзи и ПСЖ се подготвени да се натпреваруваат против Манчестер Јунајтед за потписот на поранешната ѕвезда на Ливерпул Филипе Кутињо. Бразилецот е во Барселона ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Шокантната елиминација на ПСЖ дома од Генгамп (1-2) во францускиот Лига куп го запали црвеното светло на „Паркот на принцовите“ во Париз. Екипата на Томас ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Екипата на Евертон славеше рутинирана победа од 2-0 пред својата публика против тимот на Борнмут во 22 коло од англиската Премиерлига. Првото полувреме помина ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Екипата на Евертон славеше рутинирана победа од 2-0 пред својата публика против тимот на Борнмут во 22 коло од англиската Премиерлига. Првото полувреме помина ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Полека изминува една половина од јануарскиот преоден рок, постојат многу гласини со Спортски бидете во тек со се што се случува! – ТУКА можете да се потсетите ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Иднината на Филипе Кутињо во Барселона е неизвесна, откако оваа сезона го загуби местото во првиот тим и се почесто ја грее клупата. Најскапото засилување на ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Шпанските медиуми овие денови се се’ погласни за тоа дека Кутињо не е среќен во Барселона. Кутињо во Барселона пристигна пред една година од Ливерпул за ...
  сите 30 | | | веќе видена