Манчестер

  во

  Оле Гунар Солскјер е способен да го извлече максимумот од талентот и вештините на фудбалерите на Манчестер Јунајтед, чие раководство пак е должно да го назначи ...
  сите 96 | | | веќе видена

  Манчестер, 22. февруари 2019 (ИНПРЕС) – Привремениот менаџер на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер изрази мислење дека победа во недела против Ливерпул во ...
  сите 96 | | | веќе видена

  Привремениот менаџер на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер изрази мислење дека победа во недела против Ливерпул во Премиер лигата ќе го направи неговиот ...
  сите 96 | | | веќе видена

  Со вкупен коефициент од малку повеќе од 29, Панче Ќумбев состави нов викенд-тикет со интересен микс од два меча на кои очекува голови и уште три на кои ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Оле Гунар Солскјер добива пофалби од сите страни по неверојатниот старт на клупата на Манчестер Јунајтед каде освои 25 од можни 27 бодови во Премиер лигата. ...
  сите 96 | | | веќе видена

  Привремениот менаџер на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер изрази мислење дека победа во недела против Ливерпул во Премиер лигата ќе го направи неговиот ...
  сите 96 | | | веќе видена

  Манчестер јунајтед го пречекува Ливерпул во големото дерби во Премиерлигата, бодовите се исклучително важни и за двете екипи. Англија Манчестер јунајтед има ...
  сите 96 | | | веќе видена

  Словачкиот репрезентативец и член на Интер, Милан Шкриниар со своите феноменални игри го привлече вниманието на многу европски гиганти. За 24 годишниот ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Манчестер јунајтед го пречекува Ливерпул во големото дерби во Премиерлигата, бодовите се исклучително важни и за двете екипи.Манчестер јунајтед има само еден ...
  сите 96 | | | веќе видена

  Менаџерот на Челзи, Маурицио Сари, одговори на зголемениот број критики откако неговиот тим успешно го надмина шеснаесетфиналето во Лигата на Европа. Синоќа ...
  сите 97 | | | веќе видена

  Менаџерот на Челзи, Маурицио Сари, одговори на зголемениот број критики откако неговиот тим успешно го надмина шеснаесетфиналето во Лигата на Европа. Синоќа ...
  сите 97 | | | веќе видена

  Менаџерот на Челзи, Маурицио Сари, одговори на зголемениот број критики откако неговиот тим успешно го надмина шеснаесетфиналето во Лигата на Европа. Синоќа ...
  сите 97 | | | веќе видена