Манчестер

  во

  Синди Мур е една од многуте девојки која претерала со естетските операции, па иако вложила многу пари во својот изглед, евидентно е тоа нема да и донесе ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Синди Мур е една од многуте девојки која претерала со естетските операции, па иако вложила многу пари во својот изглед, евидентно е тоа нема да и донесе ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Голот на Маркус Рашфорд се покажа како пресуден Манчестер Јунајтед да освои три бода на гостувањето кај Тотенхем, но дефинитивно, човек на одлука беше Давид Де ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Поранешниот легендарен напаѓач на Манчестер Јунајтед, Енди Кол се поврзува со тимот на Маклсфилд Таун кој во моментов е воден од неговиот поранешен соиграч од ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Неколку новинари од Англија вчера открија дека 31 годишниот италијански напаѓач, Џузепе Роси во моментов тренира со првиот тим на Манчестер Јунајтед со цел да ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Тотенхем вчера го претрпе вториот последователен пораз на домашен терен во Премиер лигата. По шокот од Вулвс со 3-1, „петлите“ вчера на „Вембли“ не можеа ништо ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Повеќе од половината фудбалери (шестмина) во најдобриот тим за 2018 година што го избраа над 1,8 милион љубители на фудбалот во едномесечното гласањето, кое ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Иако се лидери на табелата во француската лига, поразот во Купот од Гингамп донесе многу бура во редовите на француски ПСЖ. Тренерот Томас Тухел беше разочаран ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Голот на Маркус Рашфорд се покажа како пресуден Манчестер Јунајтед да освои три бода на гостувањето кај Тотенхем, но дефинитивно, човек на одлука беше Давид Де ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Норвешкиот стручњак Оле Гунар Солскјер вчера оствари нова победа на клупата на Црвените ѓаволи. Фудбалерите на Манчестер Јунајтед овој пат беа подобри на ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Неверојатните одбрани на Давид де Хеа му обезбедија уште една победа на Манчестер Јунајтед, кој го победи Тотенхем со 1:0 среде „Вембли“. Шпанскиот голман беше ...
  сите 30 | | | веќе видена