Манчестер

  во

  Жозе Мурињо на крајот на минатата година доби отказ од Манчестер јунајтед и така ја заврши неуспешната авантура на „Олд Трафорд“. Лошите односи со фудбалерите ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо кој што неодамна доби отказ од Манчестер Јунајтед, моментално одмара и се подготвува за новиот предизвик во неговата кариера. Португалецот ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Играчите на Манчестер јунајтед сакаат сегашниот тренер Оле Гунар Солскјер да остане во тимот и следната сезона. Пред доаѓањето во МЈ, Солскјер работеше во ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Играчите на Манчестер јунајтед сакаат сегашниот тренер Оле Гунар Солскјер да остане во тимот и следната сезона. Пред доаѓањето во МЈ, Солскјер работеше во ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Спортски.мк и денес е тука да ви ги пренесува сите случувања на трансфер пазарот – СЛЕДЕТЕ НЕ И БИДЕТЕ ВО ТЕК! – Тука можете да се потсетите што вчера се ...
  сите 82 | | | веќе видена

  Привремениот тренер на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер истакна дека не планира да го испрати младиот фудбалер на клубот, Скот Мектомини на позајмица во ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Играчите на Манчестер јунајтед сакаат сегашниот тренер Оле Гунар Солскјер да остане во тимот и следната сезона. Пред доаѓањето во МЈ, Солскјер работеше во ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Играчите на Манчестер Јунајтед сакаат сегашниот тренер Оле Гунар Солскјер да остане во тимот и следната сезона.Пред доаѓањето во Јунајтед, Солскјер работеше во ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Медиумите на Островот пренесуваат вести кои ќе ги израдуваат навивачите на Манчестер Јунајтед. Веста која ги израдува навивачите на „црвените ѓаволи“ ја ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Медиумите во Англија пренесуваат дека од раководството на Манчестер Јунајтед се подготвени да му понудат, нов, побогат договор на офанзивниот фудбалер на ...
  сите 63 | | | веќе видена