Манчестер Јунајтед

  во

  Веќе некое време во медиумите се пишува за иднината на Иван Ракитиќ. Сега „Мундо Депортиво“ открива детали од состанокот кој бил клучен за иднината на Ракитиќ ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Традиционалниот турнир во шпанската Ла Лига кој се одржува во летниот период, донесе една неверојатна глетка. На дуелот меѓу екипите на Севилја и Вилјареал за ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Оле Гунар Солскјер ја склопи листата на играчи кои ги посакува во летниот преоден рок, и интересно е тоа што во плановите на Норвежанецот нема ниту една голема ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Ајакс по извонредната сезона која ја имаат зад себе го привлекоа вниманието на бројни европски гиганти. Откако Френки Де Јонг се согласи за ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Тренерот на Реал Мадрид, Зинедин Зидан не е заинтересиран за купување на фудбалерот од Тотенхем, Кристијан Ериксен, но не се откажува од доведување на ѕвездата ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Погба сака да го напушти Манчестер јунајтед во летниот преоден рок и да се пресели во Реал Мадрид, но англискиот клуб не сака да го продаде. Англија Се очекува ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Оле Гунар Солскјер ја склопи листата на играчи кои ги посакува во летниот преоден рок, и интересно е тоа што во плановите на Норвежанецот нема ниту една голема ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Погба сака да го напушти Манчестер јунајтед во летниот преоден рок и да се пресели во Реал Мадрид, но англискиот клуб не сака да го продаде.Се очекува Мино ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Ајакс по извонредната сезона која ја имаат зад себе го привлекоа вниманието на бројни европски гиганти. Откако Френки Де Јонг се согласи за ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Францускиот фудбалер од редовите на Манчестер Јунајтед, Пол Погба е решен да си замине од клубот ова лето и да направи спектакуларен трансфер. Зинедин Зидан ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Ромелу Лукаку сега веќе ги договорил личните услови за можен трансфер во Интер, пишува „Газета дело Спорт". Истиот извор додава дека Лукаку набргу ќе може да ...
  сите 23 | | | веќе видена